Yaşam

Bergüzar Korel, genç kıza hakaret eden kadına tepki gösterdi

Bursa’da toplu taşıma araçlarında bir kadın, başörtülü genç kıza “Çarşafın bana dokunuyor, senden tiksiniyorum” diyerek hakaret etti. Yolcuların tepkisi için özür dileyen kadına bir tepki de ünlü oyuncu Bergüzar Korel’den geldi. Korel, genç kıza hakaret eden bayana “Ben de senden tiksindim” ifadelerini kullandı.

“YATAK BENİMLE İLETİŞİM KURUYOR”

Bursa’da minibüste bir kadın, aynı araçta seyahat eden başörtülü genç kıza “Çarşafın bana değiyor. Senden iğreniyorum” diye bağırmaya başladı. Korkarak ağlamaya başlayan genç kıza destek olan otobüsteki yolcular, bayana hakaretler yağdırarak tepki gösterdi. Artan tepkiler üzerine söylediği sözleri ve söylediği hakaretleri reddeden bayan, yolcuların “Ya otobüsü terk edin ya da kızdan özür dileyin” demesi üzerine hakaretleri yutarak genç kızdan özür diledi.

YOLCULAR TEPKİ OLDU

Otobüste bulunan genç yaşlı tüm yolcular, hakaret eden bayana “İn, özür dile, saygı duyacaksın, tiksiniyorsan taksiye bin, otobüse değil, çıplakken ses çıkarmıyorsun” diyerek tepki gösterdi.

“BENDE SANA VURDUM”

Genç kıza uygunsuz sözler kullanan kadın tepkisi Bergüzar Korel’den geldi. Korel, “Sizin gibilerden de tiksiniyorum. Hala üzerimizdeki kumaş miktarıyla uğraşıp bunu kendilerinde doğru görenler! Bitmemişsiniz.” tepki gösterdi.

haber-kuluncak.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu