Haber

Davutoğlu, Bahçeli’nin Gazze açıklamalarına destek verdi

Gelecek Partisi Genel Başkanı Ahmet Davutoğlu, “Günlerdir algı yönetimi ve provokatif açıklamalarla Gazze’deki katliamı gizlemeye çalışanlara rağmen, bu insanlığa karşı suçun durdurulması için atılan her adımı, yapılan her çağrıyı destekliyoruz; Sayın Devlet Bahçeli’nin sözleri Gazze ve Filistinli kardeşlerimiz için.” “Yaptığı açıklamaları takdir ediyorum ve destekliyorum” dedi.

Gelecek Partisi Genel Başkanı Ahmet Davutoğlu, bu akşam sosyal medya hesabından yaptığı açıklamayla, İsrail ile Filistin arasındaki çatışmaların sona ermesinde Türkiye’nin rol oynaması gerektiğine işaret eden MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli’ye destek verdi. Davutoğlu’nun yazısı şöyle:

“Günlerdir algı yönetimi ve provokatif açıklamalarla Gazze’deki katliamı gizlemeye çalışanlara rağmen, bu insani hatanın durdurulması için atılan her adımı, yapılan her çağrıyı destekliyoruz; Sayın Devlet Bahçeli’nin Gazze’ye yönelik yaptığı açıklamaları da takdirle karşılıyoruz. ve Filistinli kardeşlerimiz “Ben bunu destekliyorum.”

haberalpu.xyz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu