Teknoloji

Huawei, P Serisi Telefonlarında İsim Değişikliğine Gitti

Huawei bugün yaptığı açıklamada Huawei P serisi akıllı telefonların artık Huawei Pura olarak yeniden adlandırılacağını ve yakında çıkacak olan P70’in yeni Pura serisinin ilk ürünü olacağını duyurdu.

Huawei, ilk P Serisi telefonu Ascend P1’yi Mayıs 2012’de piyasaya sürdükten sonra seriyi P60’a kadar devam ettirdi. Son zamanlarda çıkan söylentiler ise, Huawei P serisinin isminin değişeceğine işaret ediyordu. Bugün ise Huawei’nin resmi web sitesinde yayınlanan bir mektupta şirket, P Serisi’ni Huawei Pura olarak yeniden adlandırıldığını açıkladı.

Huawei’nin yayınladığı açıklama şu şekilde:

“Değerli kullanıcımız,

On iki yıl önce ilk HUAWEI P Serisi akıllı telefonumuzu piyasaya sürdük. O zamandan bu yana, yüz milyonlarca kullanıcımızın hayatlarındaki sayısız unutulmaz anı P Serisi ile yakalamış olmalarından büyük mutluluk duyuyoruz ve kullanıcılarımızın P Serisi’ne verdikleri desteğe minnettarız.

Hayal gücü, yeni olasılıkları keşfetmenin ana kaynağıdır. Her zaman hayal gücü ve ilhamı hayatının merkezine koyanlar için geliştirilen HUAWEI P Serisi, mobil fotoğrafçılık ve estetik tasarımın sınırlarını devamlı zorladı.

İlerlememizde durmayı asla düşünmedik ve sınırsız hayal gücümüz bizi her seferinde yeni zirvelere taşıdı. Bugün, P Serisi yolculuğunda yeni bir dönemi başlatıyoruz ve HUAWEI P Serisi’ni HUAWEI Pura Serisi’ne yükselttiğimizi duyurmanın heyecanını yaşıyoruz.

Pura, imkansızı mümkün kılacak sınırsız hayal gücünden yararlanarak yüksek yaratıcılığın ruhunu ortaya koyuyor.

Pura, herkese daha iyi bir fotoğraf deneyimi sunmak için mobil fotoğrafçılığın mevcut sınırlarına meydan okuyor.

Pura, moda ve teknolojiyi bütünleştirerek tüketiciler için benzersiz tasarım yeniliklerine öncülük ediyor.

HUAWEI Pura 70 Serisi çok yakında satışa sunulacak, güncellemeler için lütfen resmi web sitemizi takip etmeye devam edin.

Uzun süreli yol arkadaşlığınız için teşekkür ederiz.

HUAWEI Online Mağazası”

Şirket, yayınladığı mektupta Pura 70 serisinin yakında piyasaya sürüleceğini ve güncellemeler için takipte kalınması gerektiğini belirtiyor. Daha önce ortaya çıkan sızıntılar, serinin Pura 70, Pura 70 Pro, Pura 70 Pro+ ve Pura 70 Ultra olmak üzere dört modelden oluşacağını ortaya koyuyordu. Huawei’nin web sitesinde de şu an bu modellerden Pura 70, Pura 70 Pro ve Pura 70 Ultra modelleri yer alıyor.

uzunkopru-haber.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu