Yaşam

Kanser Tedavisi Gören Behzat Ç. Oyuncusu Hayatını Kaybetti

Unutma Beni, Umudun Kıyısında, Yüksek Sosyete, Kasaba Doktoru ve “Behzat Ç: Bir Ankara Polisiyesi” dizilerinde yer alan oyuncu Gülşah Çomoğlu, hayatını kaybetti.

Gülşah Çomoğlu, 2 yıl önce anne olan 38 yaşındaki güzel oyuncu kanser tedavisi görüyordu. Güşah Çomoğlu’nun acı haberini, eşi Gökhan Günal, Instagram hesabından “Canım eşim, hayatımın neşesi, güzel kızımızın annesi Gülşah Çomoğlu’nu maalesef kaybettik. Cenazesi yarın perşembe günü öğle namazını müteakip Altunizade Marmara Üniversitesi İlahiyat Fakültesi Camii’nden kalkacak. Kanlıca Camii’nde defnedilecektir.” cümleleriyle duyurdu.

Kanser Tedavisi Gören Behzat Ç. Oyuncusu Hayatını Kaybetti

“Canım kuzenim Gülşah’ımı kaybettik. Çok çok çok üzgünüz. Cenazesi yarın(30 Mayıs) öğle namazına müteakip Altunizade Marmara Üni. İlahiyat Fak. Camii’nden kalkacak. Hepimiizn başı sağ olsun.” ifadeleriyle İlayda Alişan, kuzeni Gülşah Çomoğlu’nun vefat haberini sanat camiasına duyurmuş oldu.

Gülşah Çomoğlu, oyunculuk kariyerine ilk olarak olarak Unutma Beni isimli günlük dizi ile başlamıştı. Yüksek Sosyete dizisinde Hazar Ergüçlü’nün ablası karakteriyle rol alan güzel oyuncu son olarak Kasaba Doktoru adlı dizide Bahar karakterini canlandırmıştı.

habermelikgazi.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu