Haber

Milli Eğitim Bakanı Mahmut Özer, Bayram Namazını Ordu’daki Atik İbrahim Paşa Camii’nde Kıldı

Milli Eğitim Bakanı Mahmut Özer, bayram namazını Ordu’daki Atik İbrahim Paşa Camii’nde kılarak vatandaşlarla birlikte kutladı.

AK Parti Ordu’dan milletvekili adayı olarak gösterilen Özer, bayram namazı için Altınordu ilçesine geldi.

Bayram namazını buradaki tarihi Atik İbrahim Paşa Camii’nde kılan Özer, ardından vatandaşlarla bayramlaştı.

Cami çıkışında gazetecilere açıklama yapan Özer, başta Ordulular olmak üzere tüm vatandaşların Ramazan Bayramı’nı kutladığını belirterek, “Ramazan Bayramı’nın milletimizin birlik ve beraberliğine vesile olmasını Yüce Allah’tan niyaz ediyorum. ülke.” söz konusu.

Bu Ramazan Bayramı’nı hüzünle kutladıklarını belirten Özer, şöyle konuştu:

“6 Şubat’ta ülkemiz hem şiddeti hem de ölçeği çok büyük bir depremle karşı karşıya kaldı. 50 binden fazla canımızı kaybettik. Hayatını kaybeden canlarımıza Allah’tan rahmet diliyorum. Yakınlarına sabırlar diliyorum. Milletimize acil şifalar diliyorum. Yaralı vatandaşlar. Umarım bu tekrarlanır.” Acı çekmeyiz.”

Bayramlar, dargınlıkların giderildiği, huzurun yaygınlaştığı zamanlardır. İnşallah bu bayramı çok keyifli bir şekilde geçirip, vatandaşların daha uygun bir noktaya geldiği, herkesin birbirine selam verdiği, kırgınlıkların giderildiği huzurlu bir ülke olarak çok daha iyi bir noktaya geleceğiz” dedi.

Özer, kendisini takip eden basın mensuplarına iyi tatiller diledi.

Bakar Özer daha sonra vatandaşlara çikolata ve simit ikram etti.

Törende Özer’e Ordu Valisi Tuncay Sonel, Büyükşehir Belediye Başkanı Mehmet Hilmi Güler, AK Parti Ordu İl Başkanı Selman Altaş ve Altınordu Belediye Başkanı Aşkın eşlik etti.

camolukhaber.xyz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu