Haber

‘Tokat’ iddialarının hedefindeki Zeydan Karalar yeni bir görüntü paylaştı: İftiraları kaldırmama gerek yok, dürüst olun

Adana Büyükşehir Belediye Başkanı Zeydan Karalar ile ilgili sosyal medyada yer alan bir görüntü tartışmaları beraberinde getirdi. Karalar’ın katıldığı toplantıda sandık görevlisine tokat attığı iddia edildi. Açıklamada bulunan Karalar, olay yerindeki kişinin kendisi olduğunu ancak tokat olayının yaşanmadığını söyledi.

OLAY ANININ YENİ HAYALLERİNİ PAYLAŞIN

Sosyal medyadan bir açıklama daha yapan Zeydan Karalar, olayın yakından görüntülerini paylaştı. Görüntüye uzun bir not da ekleyen Karalar, adeta ateş püskürdü.

“İFTİRACILAR GÜNEYİ GÖRMEYİN”

Karalar, görüntüdeki kişinin 45 yaşındaki yol arkadaşı olduğunu belirterek, “İftira çok aşağılık bir şey. Bunu atanlar gün yüzü görmesin. Ama benim kalbim temiz. Bu olayın montajını yapanlar. Başka bir açıdan servis atıp eski parti üyesi Zeydan Karalar’ı dövdüğü için aslını biliyorsunuz ama bilmeyenler var.” Bu videoyu bizden habersiz bir abimiz çekmiştir. Dövüldüğünü söyledikleri adam benim 45 yaşındaki yol arkadaşım. Demokratik hakkını kullansın diye ona sandalyemi verdim.”

“BEN DE İNSANIM, DÜRÜST OLUN”

Şimdi bu şerefsiz saçmalığı paylaşan herkes haberler siteler bu görseli yayınlayıp benden özür dilemeli. Bunu yapmayan ahlaksızdır ve kötü niyetlidir. Ben belediye başkanıyım diye bu iftiraları her zaman kaldırmak zorunda değilim. Ben de beş yaşındayım. Dürüst ol, insan ol, erkek ol!

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu