İş

Trendyol Go, taşıyıcı ortakları ile 3. yılını kutladı

Online Food & Market dağıtım platformu Trendyol Go, taşıyıcı iş ortakları ile birlikte 3. yılını kutladı. İstanbul Göktürk Gölet Tabiat Parkı’nda gerçekleşen etkinliğe binin üzerinde iş ortağının yanı sıra Trendyol Go Lideri Austin Kim, 2021 Superbike Dünya Şampiyonu Toprak Razgatlıoğlu, gazeteci & Youtuber Doğan Kabak, iş insanı ve girişimci Ferhat Albayrak katıldı.

Organizasyonda konuşan 2021 Superbike Dünya Şampiyonu Toprak Razgatlıoğlu, trafik kurallarının ve doğru ekipman kullanımının önemine vurgu yaptı. Dünya şampiyonluğu anılarından ve deneyimlerinden bahseden Razgatlıoğlu, “Sevdiğiniz işi yaparken ne kadar eğlenirseniz o kadar başarılı olursunuz” dedi.

Trendyol Go’nun son 3 yılını değerlendiren Trendyol Go Lideri Austin Kim, “3 buçuk yıl önce 20 taşıyıcı iş ortağımızla başladığımız serüvene, günde yüz binlerce siparişi teslim ederek devam ediyoruz. binlerce taşıyıcı iş ortağımızla iş birliği içerisindeyiz. Yakın gelecekte milyonlara ulaşacağımıza inanıyoruz. Dönüşümümüzde taşıyıcı iş ortaklarımızın katkısı çok büyük.”

Trendyol ekosisteminin afet bölgesine verdiği destekte taşıyıcı iş ortaklarının bireysel katkılarına değinen Kim, “Trendyol GO olarak etki alanımız sadece yemek ve market siparişlerini taşıyan bir platform olmanın ötesine ulaştı. Geniş bir coğrafyaya yayılan bu alandaki tecrübemizi, ihtiyaç sahiplerine destek olmak için tereddütsüz kullanabiliriz: “Ülke olarak 6 ay önce yaşadığımız deprem felaketinde göstermiş olduğunuz dayanışma ve iş birliği bunun en güzel örneğidir. Bu. Sarsıntılarda hep birlikte yaraları sarmaya devam ediyoruz” dedi.

hayrabolu-ajans.xyz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu