Yaşam

Türkiye’nin İlk AVM’sinin Son Hali Sosyal Medyada Trend Oldu: Hayalet Bina!

Türkiye’nin ilk alışveriş merkezi olarak bilinen İstanbul Bakırköy’de yer almaktadır. galeriler , artık eski günlerinden çok uzakta. 1988 yılında hizmet vermeye başlayan ve son yıllara kadar vatandaşların uğrak noktalarından biri olan Galleria, mağazaların çoğunun kapanması nedeniyle kapatıldı. hayalet bir yapıya dönüştü . Pek çok kişinin gençlik yıllarını geçirdiği AVM, artık görenlerin iç geçirmesine neden oluyor.

Galleria AVM aynı zamanda Türk ekonomisi için de önemli yerlerden biriydi. Çünkü bu alışveriş merkezi kurulduğu yıllarda pek çok firmanın merkezi konumundaydı. şubeleşmeye başlıyor Yolu açmıştı. Sıradan İstanbulluların en bilinen buluşma noktalarından biri de bu alışveriş merkeziydi. Bu durumda vatandaşlar hem vakit geçirecek hem de alışveriş yapacak. Ama şimdi, Açık mağaza bulmak çok zor.

Peki Galleria AVM neden bu hale geldi?

Hem İstanbul hem de markalar için çok önemli olan Galleria AVM neden bu hale geldi? kimse bilmiyor . Ancak vatandaşlar böyle bir durumun idari sorunlardan ya da insanların başka AVM’lere gitmesinden kaynaklanmış olabileceğini düşünüyor. inanıyorlar.

Bu sırada; Galleria AVM’nin bir gün eski günlerine dönebileceğini düşünüyorsanız muhtemelen öyledir. yanılacaksın . Çünkü AVM birkaç yıldır yıkılması tartışmalarıyla gündemde. Henüz somut bir adım atılmamış olmasına rağmen AVM’nin yıkılıp yerine yenisi yapılacak. otel ve rezidans Bu tür yapıların inşa edileceği belirtiliyor. Bunun ne zaman olacağı bilinmiyor.

Sosyal medyada gündem oldu

Galleria AVM’nin son hali sosyal medya kullanıcıları tarafından da paylaşıldı. Dikkatlerden kaçmadı . Peki insanlar Türkiye’nin ilk alışveriş merkezinin şu anki durumu hakkında ne düşünüyor? Gelin birkaç paylaşıma birlikte bakalım.

haber-didim.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu